Merve Boluğur son pozuyla gündem oldu! ‘Gecelerde ben’

2006 – 2007 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Acemi Cadı’ dizisinde canlandırdığı ‘Ayşegül’ karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile olan evliliğini bitirdiğinden beri ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor.

“SAĞLAM BİR EKİPLE ÇALIŞIYORUM”

Ekranlardan uzak olsa da sosyal medyada bir o kadar aktif olan Boluğur, geçtiğimiz günlerde yeni single’ı için hazırlıklar yaptığını: ‘Benim için çok heyecan verici bir proje. Güzel bir sonuç alacağımı düşünüyorum çünkü sağlam bir ekiple çalışıyorum’ cümleleriyle ifade etmişti.

“ÇOK ÖZEL BİR İNSAN”

Türkiye’nin en başarılı pop şarkıcıları arasında yer alan Serdar Ortaç ile geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ve nisan ayında stüdyoya gireceğini belirten ünlü oyuncu konuyla ilgili, “Hareketli, ‘eller havaya’ tarzında tam bir yaz şarkısı. Hep beraber çok eğleneceğiz. Serdar Ortaç çok değerli bir sanatçı. Onun yapacağı her işte yer almayı gönülden isterim zaten. Çok özel bir insan. Eminim müthiş olacak” şeklinde konuşmuştu.

Şimdilerde müzik ile uğraşan ve şan dersleri aldığını belirten Boluğur, sosyal medya paylaşımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Ünlü isim son olarak mini elbisesiyle verdiği pozlarını sevenlerinin beğenisine sundu.

Instagram hesabında 3.9 milyon takipçisi olan ünlü oyuncunun paylaşımına ‘Gecelerde ben’ notunu düştü. Boluğur’a kısa süre içerisinde 12 bine yakın beğeni ve 186’dan fazla yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x